PIĄTEK - 27 StyczniaSOBOTA - 28 StyczniaNIEDZIELA - 29 StyczniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAWOŚP CZĘSTOCHOWA 2023 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty dla KOBIET „Poczuj MOCniej”/masaż twarzy/pięlęgnacyjne eliksiry/ceremonia kakao

25 listopada, 2022 - godz. 17:00 do 21:00

Zapraszamy Cię na warsztat podczas którego w kameralnym towarzystwie innych KOBIET stworzysz swój własny ELISKSIR pielęgnacyjny i nauczysz się jak wykonać samodzielnie MASAŻ TWARZY z jego użyciem. Podaruj sobie czułość, relaks, chwilę dla siebie.

Ten warsztat pomoże Ci dostrzeć Twoje piękno – zewnętrzne i wewnętrzne. Otulisz się zmysłowymi zapachami najlepszej jakości olejów i olejków etrycznych, nakarmisz swoje ciało i duszę podczas ceremonii kakao, zatrzymasz się i skontaktujesz się z głosem intuicji. Być może odkryjesz coś, czego jeszcze o sobie nie wiesz, albo nakarmisz ten kawałek siebie, który tchnie w Ciebie siłę, witalność i pozwoli Ci w pełni lśnić!

Na wydarzenie obowiązują zapisy mailowe pod adresem:
? mietaprzezrumianek.doterra@gmail.com

Inwestycja za ok. 4 godziny magicznej atmosfery kobiecego rozwoju to:

180 PLN – do 13.11.2022 (early birds)
200 PLN – od 14.11.2022

Gwarancją miejsca jest zaliczka w wysokości 50 zł (szczegóły prześlemy w potwierdzeniu mailowym).

Będziemy pracować w grupie maksymalnie 10-osobowej.

Warto ubrać się wygodnie, będziemy pracować na matach.

Każda z uczestniczek dostanie materiały edukacyjne, 5 ml buteleczkę na swój eliksir oraz VOUCHER zniżkowy na masaż KOBIDO lub TERAPIĘ BOWENA.

Przewidujemy też LOSOWANIE wśród uczestniczek drobnej niespodzianki ?

ZAPRASZAMY!
Monia & Karolina

—————————-

? Spotkanie jest częścią holistycznego cyklu warsztatów pracy z ciałem dla kobiet poCZUJ MOCniej. Każde spotkanie poświęcone jest innej metodzie. Tym razem zgłębimy automasaż twarzy z wykorzystaniem technik liftingowych i elementów masażu KOBIDO.

? W kameralnym gronie przejdziemy przez część warsztatową, a wszystko wzmocnimy ceremonią kakao, kregiem kobiet i pracą z intuicją

…………………………

⭐️ Na początek KOBIECY KRĄG OTWARCIA. Spokojnie wylądujemy w przestrzeni, poznamy się. Zajrzymy w głąb siebie, poszukamy swoich potrzeb i każda z nas ustali INTENCJĘ, z którą chce pracować.

⭐️ Całość pierwszej części dopełni CEREMONIA KAKAO (porcja surowego, nieodtłuszczonego kakao prosto z Peru, wypijana z intencją).

⭐️ Każda z nas stworzy pielęgnacyjną MIESZANKĘ OLEJKÓW ETERYCZNYCH, dobraną indywidualnie do swoich potrzeb. W tej części porozmawiamy o tym, jak wspierać swoje zdrowie – fizyczne i psychiczne aromaterapią. Świat olejków eterycznych stanowi cudowne uzupełnienie pracy z ciałem i zabiegów pielegnacyjnych.

⭐️ Potem przejdziemy do AUTOMASAŻU TWARZY
Przy użyciu dobranych dla potrzeb Twojej cery mieszanki olejków, pokażemy Ci, jak w prosty sposób wspierać codziennie kondycję Twojej skóry na twarzy, szyi i dekolcie. Niewielka ilość technik automasażu wykonywana systematycznie, chociażby w trakcie rutynowych codziennych czynności, takich jak aplikacja kremu, pozwoli uelastycznić skórę, poprawić krążenie czy zredukować obrzęki. Twoja twarz nabierze blasku, a Ty poczujesz się bardziej zrelaksowana.

…………………………

Warsztat poprowadzą:

➡️ Monika Pokorska ?
Matka, żona, córka, siostra, przyjaciółka i DZIKA KOBIETA.
Z PASJĄ, INTENCJĄ I TANECZNYM KROKIEM – trzy wartości które odzwierciedlają jej aktulane działanie. Kocha czerpać z siły natury i wierzy w uzdrawiającą moc ruchu. Jako @Mięta_Przez_Rumianek łączy moc aromaterapii i pracy z ciałem w ramach olejkowego biznesu i warsztatów dla kobiet. Więcej o Moni znajdziecie tu: https://linktr.ee/MietaPrzezRumianek

➡️ Karolina Lubańska ?‍♀️
Kreatywna kobieta z pasją. Holistyczna TERAPEUTKA terapii powięziowej BOWENA oraz manualnego liftingu twarzy z elementami KOBIDO. W swojej pracy łączy techniki pozwalające wydobyć naturalny potencjał, który drzemie w każdym z nas. Pomaga odkryć harmonię pomiędzy tym, co pokazuje nam ciało i mówi do nas dusza, aby delikatnie wejść w proces regeneracji i przywrócenia wewnętrznej równowagi organizmu. Oferuje kobietom MOC i narzędzia, które wspierają odkrywanie ich naturalnego PIĘKNA.

Zapraszamy Cię serdecznie do tej podróży ❤ 

Szczegóły

Data:
25 listopada, 2022
Godzina:
17:00 do 21:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/503570035017841/

Miejsce wydarzenia

Jest Lepiej
ul. Wilsona 6, 42-200 Częstochowa
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia