PIĄTEK - 3 LutegoSOBOTA - 4 LutegoNIEDZIELA - 5 LutegoDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty Tanga Argentyńskiego

10 grudnia, 2022 - godz. 14:00 do 17:00

Zapraszamy na Warsztaty Tanga Argentyńskiego do Studia tańca Impact❤️

Mamy ogromną przyjemność przedstawić Wam Marcelo Carreño?, tancerza światowej sławy, który niebawem bedzie prowadził warsztaty w naszej szkole.

?10.12.2022
? Sobota
?14:00-17:00

Warsztaty na poziomie podstawowym, więc zapraszamy wszystkich, niezależnie, czy już znacie podstawy Tanga, czy nie mieliście z tym przepięknym tańcem jeszcze doczynienia ?

Plan warsztatów:

?14:00- Struktura i podstawy Tanga Argentyńskiego
?15:00- Figury na podstawie ocho
?16:00- Figury oparte na pracy z równowagą

➡️ Koszt warsztatów:
140 PLN / os. ZAPISY SOLO
130 PLN / os. ZAPISY W PARZE

➡️ Limit:
13 leader / 13 followers

➡️ Warsztaty przeznaczone zarówno dla osób nietańczących, jak i dla osób znających podstawy Tanga i chcących je podszlifować.

➡️ Zapisy na warsztaty przez wiadomość prywatną Studio Tańca Impact lub SMS z imieniem i nazwiskiem pod nr tel. +48 530 872 572.

?Kilka słów o Marcelo?

Marcelo jest nie tylko Argentyńczykiem, ale także świetnym tancerzem światowej sławy, choreografem i nauczycielem tanga argentyńskiego z ponad 30-letnim doświadczeniem.

Wystąpił m.in w Cámara de Diputados de la Nación de Argentina (izby parlamentu argentyńskiego), w programie telewizyjnym „Ideas del Sur”, w mistrzostwach „Pre-Baradero”. Przez wiele lat tańczył w zespołach tanecznych: HycTango, Ballet Argentino de Tango, Compañía de Tango Verónica Salmerón i dla wielu innych.

Choć uczył się u najlepszych np. m. in Raúl Bravo, Verónica Salieron, Hugo Daniel, Hugo Patyn, Hernán Gerez, Monica Parra, Javier Maldonado, Fernando Santillan i u wielu innych. Prowadził także warsztaty i szkolenia dla zawodowych tancerzy przygotując ich do spektakli, zawodów, a nawet przed mistrzostwami świata.

Dwa razy był półfinalistą na mistrzostwach świata Campeonato Mundial de Tango w kategoriach Tango salón y Tango escenario i dwukrotnie zdobył tytuł „Tancerza roku”!

Początkowo Marcelo uczył się tanga jako podążający – dobry leader potrafi tańczyć w obu rolach. Na zajeciach skupia się bardzo na technikę, ale mimo to, jest bardzo cierpliwy i najważniejsze jest dla niego, żeby uczniowie potrafili czerpać radość z tańca. Technika jest ważna,
zwłaszcza chodzenie, postawa ciała, oddychanie, jakość ruchu, aktywne prowadzenie i aktywne podążanie, ale bez użycia siły i w komunikacji z partnerem/partnerką. Marcelo zwraca szczególną uwagę na komunikację i wrażliwość na drugą osobę oraz na to, co się z ciałem i energią naszego partnera/naszej partnerki. Kobieta nie tylko wiernie podąża i jest czujna, ale może proponować kolejne ruchy, a nawet je prowadzić!

Obecnie Marcelo prowadzi cykl zajęć pt. „Tango dla ambitnych” (p. zaawansowany) w Zabrzu z Mają Kucharską w Majowej Szkole Tańca, w Krakowie z La Amelitą (Amelią Huszczą) lub solo. Ponadto współpracował z Martą Kubicz oraz Martą Adamczyk.

Na stałe wybrał Kraków i będą to dla niego pierwsze warsztaty w Częstochowie. Czeka nas sporo intensywnej pracy??????

Szczegóły

Data:
10 grudnia, 2022
Godzina:
14:00 do 17:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1318349995624772

Miejsce wydarzenia

Studio Tańca Impact
al. NMP 3, 42-200 Częstochowa + Google Map