PIĄTEK - 30 PaździernikaSOBOTA - 31 PaździernikaNIEDZIELA - 1 Listopada
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty Ukulele na powietrzu [Częstochowa] 04.09.2020

04 września - godz. 17:30 do 20:30

Weź udział w muzycznych warsztatach ukulele! Uku-wydarzenie to połączenie nauki, zabawy i wspólnego muzykowania!
Zapraszamy wszystkich którzy na ukulele wcześniej nie grali, jak i tych, którzy uku już znają, a szukają dodatkowych materiałów, wskazówek i/lub chcą pograć w grupie! 🙂 Warsztaty przeznaczone są dla osób od 12 roku życia i dorosłych.
– – – – – – – – – – – – – – – – –
W związku z epidemią koronawirusa zajęcia będą odbywać się na powietrzu, a materiały otrzymujecie online. Ilość uczestników oraz możliwych ukulele do wypożyczenia również zostaje tymczasowo zmniejszona.
– – – – – – – – – – – – – – – – –
Na kursie zagramy wspólnie melodie i rytmy, poznamy podstawy, technikę gry oraz kilka warsztatowych piosenek i postaramy się przy tym cieszyć dźwiękami 🙂 Background w postaci doświadczenia z innymi instrumentami nie jest wymagany!
Warsztaty poprowadzi ukista i instruktor szkółki Ukuleland Piotr Gwizdała.
Grupy będą liczyły około 10 -12 uczestników.
Zaproście do eventu swoich znajomych! Za ich udział macie zniżkę, a ponadto będziemy większą ekipą do możliwej kontynuacji nauki.- – – – – – – – – – – – –
Event to dawka niezbędnej teorii i dużo praktyki. Przećwiczymy m.in. popularne rytmy bicia, grę palcami, przykładowe utwory, sprawdzanie czy instrument dobrze stroi, improwizację – oraz – wspólnie wykonamy fragmenty warsztatowych piosenek uwzględniając różny poziom zaawansowania.
– – – – – – – – – – – – – –
Na ukulele gramy w piątek 4 września od 17:30 do 20:15 (możliwy dodatkowy/rezerwowy termin w sobotę 5 września o 10:30). Spotkanie odbędzie się na zachodnim krańcu Częstochowy, na ogródku przy ul. Białostockiej. Trafić tam możecie liniami 12 (jedzie najkrócej) lub 32
Koszt eventu VOL. 1 w wakacje 2020 (w cenie materiały, udział oraz wypożyczenie ukulele)
85 zł – cena normalna przy zapisie do 25 sierpnia (następnie 89 zł)
65 zł – Twoja cena gdy dopiszesz znajomego, dla uczestników poprzednich warsztatów
Zapisy możecie słać poprzez wiadomość na facebook do Ukuleland albo mailowo: ukulelandnauka@gmail.com, z dopiskiem miasta oraz zaznaczeniem czy ukulele jest potrzebne. Do zobaczenia!

Szczegóły

Data:
04 września
Czas:
17:30 do 20:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/743210786532296

Miejsce

Warsztaty Ukulele
ulica Białostocka, 42-202 Częstochowa, Polska + Google Map