PIĄTEK - 28 StyczniaSOBOTA - 29 StyczniaNIEDZIELA - 30 StyczniaWOŚP Program 2022
  • Dobrze się kłamie – spektakl komediowy Częstochowa 2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty „Uwolnij się od bólu” fizycznego, emocjonalnego, duchowego

15 stycznia - godz. 11:00

👉Niektórzy twierdzą, że ból jest największym motywatorem na ziemi i mają w tym trochę racji. Zrobimy wiele by go uniknąć. Ale zbyt często ból jakiego doświadczamy na poziomach fizycznym, emocjonalnym i duchowym przechodzi w ten permanentny. To jest moment kiedy powinna zapalić się czerwona lampka i alarm, bo taki ból non stop odczuwany odbiera Ci energię, chęci do życia, skuteczność w działaniu. TAK NIE MUSI BYĆ.
👉Kiedy uwalniasz ból fizyczny – czujesz się tak jakbyś latał. Kiedy usuwasz ten emocjonalny – świat raptownie staje się piękniejszym miejscem. Kiedy zajmiesz się uwolnieniem bólu duchowego – dzieje się coś co nazywasz CUDAMI.
👉Dwójka niezwykłych trenerów zaprasza Cię na prawdziwą wędrówkę w głąb siebie. W trakcie, której przekonasz się, że pokonywanie ograniczeń własnego ciała nie tylko uwalnia od bólu, ale sprawia, że fizycznie wszystko zmienia się w świecie zewnętrznym. W trakcie naszej wyprawy będziesz się cudownie bawił, wzruszał, ćwiczył i poznawał najlepsze narzędzia, techniki i metody, które rozpoczną proces przywracania harmonii w Twoim życiu!
👉Zaryzykuj i przekonaj się osobiście. Początek warsztatów o godz 11. Czas trwania od 4 do 6 godzin.
Będą to warsztaty teoretyczno-praktyczne dlatego przygotuj luźny strój.
Poznaj naszych prowadzących:
🙎‍♂️Michał Zarębski – człowiek, który swoją pracą sprawia, że z każdą chwilą ludziom, którzy go otaczają po prostu Jest Lepiej. Budzisz się rano i zastanawiasz się jaki będzie ten kolejny dzień? On od zawsze wie, że może być tylko Lepiej.
Na co dzień, pomaga pacjentom w swoim Centrum Fizjoterapii i Sportu. Zaczął od fizjoterapii. Na skutek wrodzonej ciekawości życia, niezliczonej ilości kursów, zamiłowania do rozwoju osobistego i wyciągania z ludzi ich najmocniejszych stron wszedł na drogę terapeuty holistycznego, chcąc jeszcze skuteczniej pomagać swoim pacjentom. Twierdzi, że w życiu napotykamy 3 rodzaje bólu – fizyczny, emocjonalny i duchowy.
Maratończyk, pasjonat sportu – biegania, nordic walking, kolarstwa, pływania. Mistrz Polski Instruktorów Nordic Walking i Mistrz Polski Zawodników Nordic Walking, zdobywca Pucharu Polski. Organizator imprez sportowych. Przedsiębiorca. Trener, mówca i konferansjer.
Prywatnie człowiek o niezłomnej wierze w ludzi, szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci.
W swoim życiu kieruje się mottem Martina Luther Kinga: Jeśli nie możesz latać, biegnij. Jeśli nie możesz biec, idź. Jeśli nie możesz chodzić, czołgaj się. Bez względu na wszystko – posuwaj się do przodu!!!
🙎‍♂️Dariusz Skrzydłowski – W wieku 21 lat zrodziło się w nim marzenie, by zostać mówcą motywacyjnym. W czasie, gdy jego rówieśnicy dobrze się bawili, on stawiał pierwsze kroki jako szkoleniowiec w MLM.
Jego początkowych sukcesów nie powstrzymała wiadomość o guzie złośliwym. Jako piłkarz miał zakodowaną walkę o zwycięstwo, a jego trener pokazał mu, jak wielką moc mają rozwój, pozytywne słowo i nastawienie.
To moc słów i wpływ powiedzenia: „z kim przystajesz, takim się stajesz”, pomogły mu podnieść się po dotkliwej stracie finansowej.
Dzięki obranej drodze i rozwojowi osobistemu poznał wartościową i piękną żonę, odbył wspaniałe podróże, doprowadził do wzrostu firmy.
Życie podarowało mu wyjątkowy dar – mądrego i przedsiębiorczego syna.
Rok później dowiedział się od lekarzy, że ma Stwardnienie Rozsiane. Zareagował z uśmiechem, mówiąc – Cieszę się, że to nie jest nic gorszego.
Usłyszana diagnoza dała mu motywację do szybszego rozwoju firmy oraz poszukiwania przyczyn powstawania tej chwilowej niedogodności.
W poszukiwaniu odpowiedzi pomagali mu już dwaj synowie, pokazując, że w miłości i radości tkwi sekret zdrowia i wolności.
Trzy lat później wykryto u niego kolejne trzy guzy. Informację o tym przyjął, spełniając jedno ze swoich marzeń – jeździe na nartach w Austriackich Alpach i udowadniając tym samym, że niemożliwe nie istnieje.
Mimo wielu przeciwności podąża za swoją pasją, bycia inspirującym mówcą motywacyjnym.
Program naszego spotkania:
💙Zadbaj o swoją fizyczność – dostaniesz cenne wskazówki do codziennych nawyków zachowań i postawy ciała.
💙Dowiesz się o przyczynach bólu i wielu chorób somatycznych.
💙Wskazówki do autoterapii – ćwiczenia i metody rozluźniania ciała.
💙Jak emocje wpływają na Twoje ciało i co powodują?
💙Poznasz proste metody na zmniejszenie stresu.
💙Nauczysz się prawidłowo oddychać.
💙Pokażemy Ci techniki relaksacyjne.
💙Sens istnienia – po co tu właściwie jestem?
💙Kryzys wiary – jak do niego podejść?
💙Choroba i co dalej. Jej źródła i początek do zmiany.
Bilety można nabyć poprzez nasz sklep internetowy lub po zaksięgowaniu kwoty.
Serdecznie zapraszamy! 

Szczegóły

Data:
15 stycznia
Godzina:
11:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/476325640586727/

Miejsce wydarzenia

Jest Lepiej
ul. Wilsona 6, 42-200 Częstochowa
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.jestlepiej.pl/