PIĄTEK - 17 WrześniaSOBOTA - 18 WrześniaNIEDZIELA - 19 Września
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wąsik – Spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie! Godzina 16:00

02 października - godz. 16:00

Wąsik, ach, ten wąsik… Potrafi sporo namieszać! Nie tylko wywoła dodatkowy stres w oczekiwaniu na przyszłego teścia, ale też sprowokuje wiele komicznych sytuacji.

­

Bilety od 60zł – “Wąsik – Spektakl komediowy”:

­

A co najważniejsze – pomoże głównemu bohaterowi stać się mężczyzną! Młody, wyjątkowo nieasertywny, bezrobotny mężczyzna przygotowuje się na pierwszą wizytę przyszłego teścia. Narzeczona i bezrobotny kumpel – lokator oraz nadto gadatliwy sprzątacz nie pomagają w tym trudnym dniu. Napięcie rośnie z każdą chwilą! Co gorsza – w krytycznym momencie zawodzi maszynka do golenia, pozostawiając na twarzy bohatera wąsik.

 

Nowy zarost nieoczekiwanie prowokuje przezabawne sytuacje. Ale to nie wszystko! Okazuje się, że wąs pozwala chłopakowi wreszcie zmienić się w mężczyznę, choć nie jest to łatwa droga… Dobrego zakończenia można się spodziewać, a o co chodzi z tym wąsikiem – dowiecie się, oglądając przezabawny spektakl. Dobra zabawa i śmiech do łez gwarantują: Klaudia Halejcio / Marta Wierzbicka Mirosław Baka / Radosław Pazura  Jan Jankowski / Jarosław Boberek Rafał Cieszyński  Michał Koterski Autorzy: Sacha Judaszko i Fabrice Donnio Reżyseria: Jan Jankowski

 

Szczegóły

Data:
02 października
Czas:
16:00
Strona internetowa:
http://bityl.pl/AUaAK

Miejsce

Filharmonia Częstochowska
Wilsona 16
Częstochowa, śląskie 42-202 Polska
+ Google Map
Telefon:
34 324 42 30
Strona internetowa:
https://www.filharmonia.com.pl/