PIĄTEK - 14 CzerwcaSOBOTA - 15 CzerwcaNIEDZIELA - 16 CzerwcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wernisaż i wystawa dzieł Małgorzaty Beaty Siadlak

08 czerwca - godz. 17:00

- -

Instytut Rozwoju Sztuki i Miejski Dom Kultury w Częstochowie serdecznie zapraszają na wernisaż i wystawę dzieł Małgorzaty Beaty Siadlak.

Wernisaż odbędzie się 8 czerwca o godz. 17:00 w Salonie Sztuki Miejskiego Domu Kultury w Częstochowie. Wystawa trwać będzie od 10 do 28 czerwca 2024. To wyjątkowe wydarzenie jest okazją do spotkania z twórczością artystki, która od ponad 30 lat aktywnie działa w środowisku kultury naszego miasta.

Małgorzata Beata Siadlak, odznaczona honorową odznaką „Zasłużony dla kultury Polskiej” oraz Złotą Odznaką za zasługi dla województwa śląskiego, jest cenioną artystką o imponującym dorobku. Posiada wyższe wykształcenie z zakresu sztuk pięknych i od lat aktywnie działa na rzecz promocji kultury, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

🖌️ Jej twórczość obejmuje obrazy olejne, szkice, rzeźby oraz wielkoformatowe dzieła, które wyróżniają się nienaganną techniką, lekkością i szczególną wrażliwością w kreowaniu barw.
Podczas wernisażu Małgorzata Beata Siadlak połączy wiele sztuk w jednej przestrzeni – oprócz wystawy jej dzieł malarskich i rzeźb zaprezentowane zostaną również dzieła malowane na jedwabiu. To niepowtarzalne doświadczenie wzbogaci wyjątkowy recital wokalny Artystki, która w środowisku kultury dała się poznać głównie jako śpiewaczka. Ta wielowymiarowa forma sztuki umożliwi gościom nie tylko obcowanie z jej twórczością wizualną, ale również muzyczną, co z pewnością uczyni wernisaż niezapomnianym przeżyciem. Nie przegapcie okazji, aby zanurzyć się w świat pełen kolorów, emocji i nadrealistycznych pejzaży.

🎨 Zapraszamy wszystkich miłośników sztuki do Miejskiego Domu Kultury w Częstochowie na to niezwykłe wydarzenie.

🖌️ Na wernisaż 8️⃣ czerwca 2024 ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!

🎨 Aby odebrać bezpłatne zaproszenie prosimy o kontakt mailowy na biuro@instytutsztuki.com (w treści podając imię i nazwisko oraz numer kontaktowy) lub telefonicznie na +48 691 43 53 53.

🖌️Wystawa otwarta dostępna będzie od 10 do 28 czerwca 2024 w Miejskim Domu Kultury, ul. Łukasińskiego 50/68.

Serdecznie zapraszamy!

www.malgorzata.siadlak.pl

Szczegóły

Data:
08 czerwca
Godzina:
17:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/409672302027865

Miejsce wydarzenia

MDK w Częstochowie
ul. Łukasińskiego 50/68
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia