
Wernisaż wystawy „Artysta i Kolekcjoner” Tomasza Sętowskiego
19 czerwca - godz. 18:00

Zapraszamy na wernisaż wystawy „Artysta i Kolekcjoner” Tomasza Sętowskiego – spotkanie ze światem wyobraźni, symboli i niezwykłych opowieści zapisanych w obrazie. To wyjątkowa podróż przez przestrzeń sztuki, w której twórczość spotyka się z pasją kolekcjonowania, a rzeczywistość subtelnie przenika się z magią.
19 czerwca | godz. 18:00
Muzeum Częstochowskie / Pawilon Wystawowy (Park S. Staszica)
Organizatorzy: Muzeum Częstochowskie oraz Fundacja Złota Gwiazda