PIĄTEK - 2 CzerwcaSOBOTA - 3 CzerwcaNIEDZIELA - 4 CzerwcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIASpaceFestival 2023 Częstochowa PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wernisaż wystawy fotografii Kasi Wolnej-Stypki MOJA DROGA / Koncert Krystiana Darbinian / 1 VI

01 czerwca - godz. 19:30

Kasia o sobie:
„Jestem niespokojnym artystycznym duchem. Wciąż coś tworzę i kreuję: fotografie, rękodzieło, ale też otaczającą mnie rzeczywistość. Na świat patrzę kadrami, często dostrzegam to, czego większość nie widzi, wyłapuję szczegóły i sytuacje warte zapamiętania.
Od wielu lat zajmuję się rękodziełem. Tworzę dla siebie, na prezenty i na zamówienie. Chęć pokazania prac w internecie spowodowała, że sięgnęłam po aparat. Z początku fotografowałam jedynie swoje prace, zajmując się typową fotografią aranżacyjną. Z czasem zaczęłam fotografować również otoczenie, przyrodę, a w końcu – ludzi. I okazało się, że jest to bardzo pasjonujące zajęcie. A ponadto – jest przepustką do poznawania innych. Dzięki temu, że robię zdjęcia na różnego rodzaju spotkaniach, imprezach, wystawach czy koncertach, mam możliwość spotykania się z ciekawymi i interesującymi osobami. Każda z takich znajomości wnosi do mojego życia ogromną wartość. Bo ludzie, obok rękodzieła i fotografii, to moja kolejna wielka pasja.”

Natomiast Krystian Darbinian jest muzykiem wywodzącym się z Wilna, od wielu lat mieszkający w Polsce. Wykonuje utwory własne i opracowane w swoim stylu, popularne utwory muzyki rozrywkowej z szerokiego przekroju gatunków. Akompaniuje na gitarze akustycznej. W kompozycjach nie zabraknie ciekawych domieszek ze świata Bluesa, Jazzu, a także odrobiny Folk i Soft Rocka.

Zapraszamy na niezwykły wieczór do Klubokawiarni Bank!
Wstęp wolny.

Szczegóły

Data:
01 czerwca
Godzina:
19:30
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1127076018694698

Miejsce wydarzenia

Klubokawiarnia BANK
Al. Kościuszki 2a Częstochowa 42-202 Częstochowa + Google Map