PIĄTEK - 3 LutegoSOBOTA - 4 LutegoNIEDZIELA - 5 LutegoDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wernisaż wystawy malarstwa Justyny Warwas

21 stycznia - godz. 17:00

Częstochowska artystka – Justyna Warwas – przedstawi swoje malarstwo na wystawie w Ośrodku Promocji Kultury Gaude Mater w Częstochowie. Wernisaż wystawy odbędzie się w instytucji w sobotę 21 stycznia 2023 o godzinie 17:00.

Ośrodek Promocji Kultury eksponuje wystawę od 21 stycznia do 9 lutego 2023. Galeria instytucji jest otwarta dla osób zwiedzających w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godzinach od 10:00 do 19:00, z kolei w środy od 10:00 do 15:30. Wstęp do galerii jest bezpłatny i wolny.

▶︎ Justyna Warwas

Justyna Warwas urodziła się w Częstochowie, jest malarką, nauczycielką akademicką (pracuje w Katedrze Malarstwa Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie), kuratorką wystaw (współpracuje np. z Ośrodkiem Promocji Kultury Gaude Mater w Częstochowie), od 2012 roku jest komisarką i współorganizatorką Międzynarodowego Biennale Miniatury w Częstochowie. Ponadto jest związana z Regionalnym Towarzystwem Zachęty Sztuk Pięknych „Konduktorownia” w Częstochowie. Zajmuje się również rysunkiem oraz fotografią. Jej prace można oglądać na wystawach w Polsce i na świecie (m.in. w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Nepalu, Tajwanie, Słowenii, Bułgarii, Chorwacji, Austrii, Wietnamie). Podróże są dla niej największą inspiracją w procesie twórczym. Kocha Azję i kulturę Wschodu.

__
fot. Łukasz Kolewiński

– – –

Szczegóły na stronie Ośrodka:
https://gaudemater.pl/

Wydarzenie na stronie Ośrodka:
https://gaudemater.pl/kalendarz/ 

Szczegóły

Data:
21 stycznia
Godzina:
17:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/2382829228552219/

Miejsce wydarzenia

Ośrodek Promocji Kultury „Gaude Mater”
Ośrodek Promocji Kultury "Gaude Mater"
Częstochowa,
+ Google Map