PIĄTEK - 2 CzerwcaSOBOTA - 3 CzerwcaNIEDZIELA - 4 CzerwcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIASpaceFestival 2023 Częstochowa PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wernisaż wystawy malarstwa Natalii Talarek-Oswald

06 maja - godz. 17:00

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa „Z akwarelą wśród zwierząt” autorstwa Natalii Talarek – Oswald 6 maja 2023 roku o godzinie 17:00.

Wstęp na wernisaż jest wolny i bezpłatny.

Natalia Talarek-Oswald urodzona w 1983 roku w Mielcu, mieszka i pracuje w Częstochowie. Jest absolwentką Wydziału Malarstwa i Grafiki ASP w Łodzi. Zajmuje się ilustracją, malarstwem i grafiką. Współpracowała z Wydawnictwem Wilga oraz Akapit Press. Ukończyła kurs ilustracji książkowej w „ Accademia Drosselmeier- scuola per librai e giocatolai e centro studi letteratura per ragazzi”
w Bolonii.
Jest również pedagogiem i instruktorem terapii zajęciowej. Prowadzi pracownię plastyczną dla dzieci i młodzieży Tęczówka Studio w Częstochowie. Współpracowała z wieloma instytucjami kultury jak Łazienki Królewskie, Wrocławski Dom Literatury, Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie, Miejską Galerią Sztuki oraz Biblioteką Miejską w Częstochowie. Brała udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych. Prywatnie jest mamą małego Radka „Niedźwiadka”.

Szczegóły

Data:
06 maja
Godzina:
17:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/244193464809620

Miejsce wydarzenia

Ośrodek Promocji Kultury „Gaude Mater”
Ośrodek Promocji Kultury "Gaude Mater"
Częstochowa,
+ Google Map