PIĄTEK - 31 MajaSOBOTA - 1 CzerwcaNIEDZIELA - 2 CzerwcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAINDUSTRIADA 2024 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wieczór autorski z Sebastianem Sadlejem

25 czerwca - godz. 19:00 do 20:30

- -

📚 Wieczór autorski z Sebastianem Sadlejem
📍 Hotel Arche, Częstochowa
🗓️ 25 czerwca 2024, godzina 19:00

Sebastian Sadlej 🎨📚
(ur. 1988)

Urodzony i zamieszkały w Częstochowie, zakochany w Bieszczadach. Nie jest dziennikarzem, a jedynie grafikiem komputerowym 💻. Zamiast prawa, psychologii czy filozofii studiował zarządzanie i inżynierię jakości. Je mięso 🥩, a nawet gluten, uśmiecha się 😊 i nie narzeka. Ma tupet: uznał, że pomimo tych wad może napisać książkę… 📖

OPIS Z OKŁADKI

W trakcie zamieci w górskiej chatce spotyka się kilka z pozoru niezwiązanych ze sobą osób: starsza kobieta, bezdomny, biznesmen oraz okoliczny bandzior. Wkrótce wszyscy będą już martwi, a miejscowa policja będzie próbowała dociec, co tak naprawdę wydarzyło się w tym ponurym miejscu.

Niedługo później znana polska himalaistka Alicja Kandora przybywa do rodzinnego Międzygorza, by poznać okoliczności śmierci swojej matki, Jadwigi. Czy to możliwe, że popełniła ona samobójstwo? Alicja postanawia na własną rękę odkryć prawdę o śmierci matki. W śledztwie pomaga jej dawny znajomy Albert, nowo poznany GOPR-owiec Figiel oraz dwóch specyficznych miejscowych, którzy mroczne sekrety Międzygórza znają od podszewki. Nie wszyscy w małym górskim miasteczku chcą jednak, aby prawda wyszła na jaw. Alicja musi się zmierzyć nie tylko z tragiczną śmiercią matki, ale i z własną przeszłością.

Czy górskie szczyty skrywają w sobie coś więcej niż tylko piękno, ambicję i poświęcenie?

- -

Szczegóły

Data:
25 czerwca
Godzina:
19:00 do 20:30
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/2230698610603557

Miejsce wydarzenia

Arche Hotel Częstochowa
Ul. Oleńki 20, 42-200 Częstochowa
Częstochowa,
+ Google Map