PIĄTEK - 1 MarcaSOBOTA - 2 MarcaNIEDZIELA - 3 MarcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAVI Częstochowski Dzień Fantastyki | PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wieczór Burleski – przedłużamy Dzień Kobiet

15 marca - godz. 20:00

Wydarzenie jakiego w Muzycznej Mecie w Częstochowie jeszcze nie było! Specjalnie dla Was przedłużamy Dzień Kobiet i serwujemy iście Kobiece show! Od dawna nie mogliśmy się tego doczekać więc nie możecie tego przegapić.

Bilety od 75zł | Wieczór Burleski – przedłużamy Dzień Kobiet

Brokat pióra i cekiny tym razem w mniej oczywistej, undergroundowej oprawie rodem z czasów prohibicji. Przenieście się w ten klimat prosto do Klubu Muzyczna Meta na fantastyczny spektakl, podczas którego zobaczycie trzy niesamowite artystki. Lily Frou – fascynantka lat 20stych z Warszawy, która przeniesie Państwa w klimat Art Deco, Rose de Noir – organizatorka całego zamieszania i prawdziwe dzikie sceniczne zwierzę uwiedzie Państwa swoją charyzmą zaczaruje tańcem! Owacja – będzie uwodzić słowem i bawić dowcipem. Impreza będzie składała się z trzech części rozdzielonych przerwami, w czasie których zapraszamy do skosztowania drinków w wykonaniu naszych utalentowanych barmanów.

Miejsce wydarzenia

Muzyczna Meta
ul. Jasnogórska 13
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Phone
603 843 397
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia