PIĄTEK - 24 MarcaSOBOTA - 25 MarcaNIEDZIELA - 26 MarcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wieczór Chwały i Uzdrowienia z udziałem zespołu Winnica Worship

25 marca - godz. 18:00

🔜Wieczór Chwały i Uzdrowienia to spotkanie, na którym wszystko jest możliwe!

☑WSTĘP WOLNY

„Bóg zamieszkuje chwałę swego ludu” (Ps. 22:3) – co znaczy, że Jego obecność objawia się tam, gdzie ludzie wierzący uwielbiają Jego imię. Przynoszenie chwały Bogu jest jak budowanie tronu dla Niego, aby mógł przyjść i rozgościć się wśród nas. To właśnie wtedy dokonują się cuda a chorzy zostają uzdrowieni. Gdy widzimy dobroć Bożą nasze życie zostaje zmienione.

pastor Tomasz Kmiecik
@TomaszKmiecik

🎤„WINNICA WORSHIP”
Grupę muzyczną „Winnica Worship” Bóg już wielokrotnie używał, aby przynieść do kościołów duchowe przebudzenie i odświeżenie. Zespół składa się z ludzi, których łączy wielkie pragnienie oddawania chwały Bogu. Ci pełni pasji ludzie od wielu lat służą w Centrum Chrześcijańskim Winnica w Rybniku. Z pewnością odkryjesz z nimi Bożą obecność na nowo.

🔽🔗 https://www.winnica.org/winnicaworship

🔔MODLITWA UZDROWIENIA
Naszym pragnieniem jest widzieć ludzi uzdrawianych, uwalnianych i kierowanych ku przeznaczeniu poprzez demonstrowanie Królestwa Bożego. W historii naszego kościoła doświadczyliśmy tak wielu uzdrowień, iż wierzymy, że Bóg może to zrobić jeszcze raz. Dlatego wciąż modlimy się o ludzi, którzy zmagają się ze słabościami i chorobami w ciele, wierząc, że Ten, który jest wczoraj, dzisiaj i na wieki ten sam, będzie czynił to, co obiecał. Uzdrowienie jest dla Ciebie, przyjdź i przyjmij je tego wieczoru.

📣ZAPROSZENIE
https://www.youtube.com/watch?v=c2HS1Bwxn3Q&t=1s

📆25 Marca 2023
⌚18:00

Szczegóły

Data:
25 marca
Godzina:
18:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/925822978571161

Miejsce wydarzenia

Kościół Shoreline Poland częstochowa
ul. Przemysława 9
Częstochowa,
+ Google Map