PIĄTEK - 10 GrudniaSOBOTA - 11 GrudniaNIEDZIELA - 12 GrudniaPROPOZYCJE SYLWESTROWE
  • Polska Noc Kabaretowa – Hala sportowa Częstochowa 07.10.2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wieczór z filmem psychologicznym „Max Winslow i Dom tajemnic”

10 listopada - godz. 18:00 do 20:30

Czy jest coś co ukrywasz? Czy walczysz ze sobą wewnętrznie? Robisz coś, bo udajesz, ze Ci nie zależy? Podejmujesz decyzje, które nie są Twoimi?
Warto, byś zobaczył ten film.
Zapraszamy do nas na film o charakterze psychologicznym. Czy może on zmienić nasz sposób postrzegania świata, wnieść coś nowego do naszych umysłów, poszerzyć horyzonty i uwrażliwiać nas na otaczający świat?
Po zakończonym seansie zapraszamy na kawę, herbatę i coś słodkiego i przede wszystkim na dyskusję, podczas której porozmawiamy o naszych spostrzeżeniach, poznamy różnorodne sposoby odbioru tej samej postaci i sytuacji.
Dyskusję będzie prowadzić nasza psychoterapeutka Eliza Krzak. Jest psychoterapeutką Gestalt w trakcie certyfikacji, pedagogiem, trenerem, specjalistą ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie po ukończonym Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie I i II st.. Swoją wiedzę jako psychoterapeutka zdobywała i ukończyła całościowe szkolenie w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Cały czas podnosi swoje umiejętności poprzez udział w specjalistycznych warsztatach, kursach oraz systematyczną superwizję swojej pracy. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu miejscach pracy: w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, Ośrodku Pomocy Społecznej , Ośrodku Interwencji Kryzysowej, organizacjach pozarządowych, a także podczas stażu w szpitalu na oddziale psychiatrycznym.
Poza tym prywatnie lubi podróże, koncerty rockowe, kabarety. Stosuje w swoim życiu zasadę śmiech to zdrowie.
Wieczory są w formie otwartej i bezpłatnej.
Natomiast obowiązująca opłata – 5 zł. – to koszt organizacji wieczoru .
Prosimy o rezerwacje miejsca z uwagi na ograniczoną ilość osób, mogących wziąć udział w wydarzeniu i dokonanie opłaty 5 zł. na konto: 59 1680 0023 0000 0008 8707 4580
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny – 887 074 580 lub mailowy – kontakt@psychoterapia-czestochowa.pl

Szczegóły

Data:
10 listopada
Godzina:
18:00 do 20:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/289793522814580/

Miejsce wydarzenia

Centrum Psychoterapii i Rozwoju
ul. Wilsona 6
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/PsychoterapiaiRozwojDlaCiebie/