PIĄTEK - 21 StyczniaSOBOTA - 22 StyczniaNIEDZIELA - 23 StyczniaWOŚP Program 2022
  • Koncert Kortez Kwadro Tour / Częstochowa / 19.04.2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wieczór z filmem psychologicznym „Obiecująca młoda Kobieta”

3 grudnia, 2021 - godz. 17:00 do 20:30

W związku z Kampanią Białą Wstążka 16 Dni Przeciwko Przemocy Wobec Kobiet zapraszamy Was na Wieczór z Filmem Psychologicznym, w którym poruszona zostanie właśnie przemoc wobec kobiet.
To film o charakterze psychologicznym. Czy może on zmienić nasz sposób postrzegania świata, wnieść coś nowego do naszych umysłów, poszerzyć horyzonty i uwrażliwiać nas na otaczający świat?
Po zakończonym seansie zapraszamy na dyskusję, podczas której porozmawiamy o naszych spostrzeżeniach, poznamy różnorodne sposoby odbioru tej samej postaci i sytuacji. Przede wszystkim porozmawiamy o tym czym jest przemoc i jak wpływa na sposób działania człowieka.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką filmu, tematyką przemocy. Zapraszamy szczególnie osoby, które być może zastanawiają się czy jest możliwe, by doświadczali przemocy. Podczas spotkania, będą mogli, bez ujawniania się, znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania, jak również zadać pytania pojawiające się w ich głowie.
Dyskusję będzie prowadzić nasza psychoterapeutka Eliza Krzak. Jest psychoterapeutką Gestalt w trakcie certyfikacji, pedagogiem, trenerem, specjalistą ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie po ukończonym Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie I i II st.. Swoją wiedzę jako psychoterapeutka zdobywała i ukończyła całościowe szkolenie w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Cały czas podnosi swoje umiejętności poprzez udział w specjalistycznych warsztatach, kursach oraz systematyczną superwizję swojej pracy. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu miejscach pracy: w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, Ośrodku Pomocy Społecznej , Ośrodku Interwencji Kryzysowej, organizacjach pozarządowych, a także podczas stażu w szpitalu na oddziale psychiatrycznym.
Poza tym prywatnie lubi podróże, koncerty rockowe, kabarety. Stosuje w swoim życiu zasadę śmiech to zdrowie.
Wydarzenie jest w formie otwartej i bezpłatnej.
Prosimy o rezerwacje miejsca z uwagi na ograniczoną ilość osób, mogących wziąć udział w wydarzeniu.
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny – 887 074 580 lub mailowy – kontakt@psychoterapia-czestochowa.pl

Szczegóły

Data:
3 grudnia, 2021
Godzina:
17:00 do 20:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/444594110664782/

Miejsce wydarzenia

Centrum Psychoterapii i Rozwoju
ul. Wilsona 6
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/PsychoterapiaiRozwojDlaCiebie/