PIĄTEK - 1 MarcaSOBOTA - 2 MarcaNIEDZIELA - 3 MarcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAVI Częstochowski Dzień Fantastyki | PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wielka Trasa Stand-up Polska | Częstochowa – kwiecień 2024

19 kwietnia - godz. 19:00

„Należy się zmieniać, by jakim jest się pozostać” Wall-E, K.A.S.T.A. Skład Wielka Trasa również się zmienia, by pozostać szansą na dla zdolnych komików na dotarcie do szerokiej publiczności.

Wielka Trasa Stand-up Polska | Częstochowa – kwiecień 2024

Nie zmieniają się zasady. Przez cały miesiąc jeździmy po Polsce z najlepszymi, premierowymi żartami. Zmieniają się twarze. Część z nich możecie kojarzyć. To uczestnicy pierwszego sezonu „Debiutów” Stand-up Polska. Pozostałych poznacie w styczniu, kiedy to premierę będzie miał drugi sezon. Wszystkich razem na scenie, z nowymi materiałami, zobaczycie już w kwietniu! Panie i panowie, z dumą ogłaszamy skład nowej Wielkiej Trasy! WYSTĄPIĄ: Sylwia Wiszowata, Wiktoria Chachulska, Tomek Skrzypek, Mateusz Płocha, Bartosz Młynarski, Kuba Wu, Marcel Bieńkowski, Roman Kostelecki, Aleksei Rogozin. PROWADZENIE (trasy i busa): Maciek Adamczyk. Tęskniliście? Bo my bardzo! * Brak zgody na nagrywanie audio/video. * Osoby, które będą przeszkadzać podczas wydarzenia zostaną wyproszone. Bez zwrotu pieniędzy za bilet.

Miejsce wydarzenia

Akademickie Centrum Kultury „Klub Politechnik”
Armii Krajowej 23/25, 42-200 Częstochowa + Google Map