PIĄTEK - 19 KwietniaSOBOTA - 20 KwietniaNIEDZIELA - 21 KwietniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAJuwenalia Częstochowa 2024 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wielkie otwarcie klubu muzycznego „Sygryda” w Częstochowie

27 kwietnia

„Inicjatywa częstochowskich środowisk muzycznych. Nowo powstający klub ma za zadanie wypełnić niszę w naszym mieście na brak dobrego pier*olnięcia rockowo-metalowego w anturażu klasyki, post modernizmu i czystych łazienek.

Wyznajemy zasadę „klientocentryzmu”- chcemy stworzyć miejsce przyjazne muzykom jak i publice na jak najwyższym poziomie.

Stawiamy na autentyczny klimat, autentycznych ludzi, na najlepszą, autentyczną muzykę przyjezdną jak i tą lokalną, bez konwenansów, etykiet i pretensjonalnych roszczeń.

Będziesz „swój chłop? swoja babka?” To będzie Ci u nas dobrze :). Hop, hop, hop.

Będą organizowane koncerty, wieczorki jazzowe, warsztaty muzyczne, a także zamknięte imprezy okolicznościowe. Fanów disco polo nie zapraszamy.

Klubową poprzeczkę stawiamy sobie bardzo wysoko, wiedząc jednocześnie, że poprzeczka tego typu miejsc w naszym mieście jest ustawiona dość nisko, bądź można powiedzieć, że została zakopana. Odwracamy upadający trend.

Doskonała lokalizacja – Obok Placu Daszyńskiego (dawne TFP), przestrzenność – ponad 700 m2, możliwości techniczne, a przede wszystkim panujący w nim klimat to tylko niektóre z elementów, które stanowić będą o tym, że klub nie będzie miał sobie równych w Częstochowie i okolicach.

OFICJALNY START 27 kwietnia!

Wkrótce udostępnimy więcej informacji o wydarzeniu i koncercie topowej gwiazdy mocnego brzmienia w Polsce!

Stay Tuned!”

Szczegóły

Data:
27 kwietnia
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/NiestetyToTylkoPrimaAprilis:(

Miejsce wydarzenia

Klub Muzyczny Sygryda
Al. NMP 2
Częstochowa, 42-200 Poland
+ Google Map