PIĄTEK - 31 MarcaSOBOTA - 1 KwietniaNIEDZIELA - 2 KwietniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wielkie Otwarcie Sezonu 2023 dla każdego! Pub Fabrykarowerów Częstochowa

02 kwietnia - godz. 09:45

Rozpocznij sezon razem z Nami! 🚲

Zapraszamy na Wielkie Otwarcie Sezonu 2023 r. w pierwszą niedzielę kwietnia, tj. 📆 02.04.2023 r. do Częstochowy! Tam spotkamy się pod Fabryką Rowerów (ul. Drogowców 12), skąd wyruszymy i gdzie zakończymy naszą jazdę! A po jedzie nie może zabraknąć oczywiście integracji – a tym pomoże Nam Pub Sportowy FabrykaRowerów, który będzie OTWARTY przez cały czas trwania naszego spotkania! 🍕☕️

Rower ma łączyć, nie dzielić – dlatego też zadbamy o to, żeby to otwarcie było absolutnie dla Każdego! Doskonale wiemy, że macie różne oczekiwania względem wymarzonego wyjścia na rower. Na otwarcie sezonu proponujemy zatem nie jedno, a aż 5 odrębnych wydarzeń i pięć różnych możliwości! 🖐

➡️ Dla miłośników kolarstwa szosowego proponujemy grupową ustawkę na dwóch dystansach – dłuższym (1️⃣ ok. 100 km) i krótszym (2️⃣ ok. 60 km)

➡️ Dla zwolenników jazdy po bezdrożach również przygotujemy dwie trasy – (3️⃣) nieco trudniejszą dla bardziej zaawansowanych i (4️⃣) nieco łatwiejszą dla mniej zaawansowanych.

➡️ Jeśli w rowerze najbardziej cenicie możliwość sprzędzenia wolnego czasu w gronie rodzinnym 👦👧🧔‍♂️👩, to przygotowaliśmy dla Was wycieczkę rodzinną (5️⃣)!

Niech ten dzień będzie wielkim świętem roweru 🥳 i symbolicznie rozpocznie sezon 2023! (choć jak wiemy, niektórzy z Nas sezonu nie kończą nigdy!)

Kiedy? 📆 Niedziela, 02.04.2023 r.
Gdzie? 📍http://xn--fabrykarowerw-mlb.com/, ul. Drogowców 12, Częstochowa
O której ⏰️: Zbiórkę rozpoczniemy o 9:45. Przez cały czas do Waszej dyspozycji pozostaje bar, gdzie możecie wrzucić coś na ząb i ugasić pragnienie.

Ustawka szosowa na dystansie ok. 100 km – start: ⏰️ 10:00 i ⏰️ 10:05 (o ile będzie Nas dość dużo. Osoby o zacięciu sportowym 🏁 zapraszamy do grupy pierwszej. Być może będziecie mieli możliwość przepalić nogę 🦵 przed sezonem. Do drugiej grupy zapraszamy osoby osoby, które przyjechały z nastawieniem na typowy coffe ride!☕️ Jedziemy, dyskutujemy 👥️🗣i bawimy się.

Ustawka szosowa na dystansie ok. 60 km: ⏰️ 10:10 – dla wszystkich tych, dla których setka u progu sezonu jest zbyt długim dystansem i chcieli by zacząć od czegoś krótszego.

Ustawka MTB o zabarwieniu sportowym 🏁 dla ambitnych rajderów – ⏰️ 10:15.

Ustawka MTB dla poszukujących przygody ⛺️  ⏰️ 10:20.

Wycieczka rodzinna dla małych i dużych 👨‍👩‍👧‍👦  ⏰️ 10:30.

Wszystkie trasy będą miały formę pętli ze startem 🚩 i metą 🏁 pod FabrykąRowerów oraz odrębnych prowadzących. Poruszamy się w nieograniczonym ruchu drogowym zatem na drogach publicznych bezwzględnie należy przestrzegać przepisów prawo o ruchu drogowym. Poza drogami publicznymi, a więc m.in. na wszelkich drogach gruntowych i bezdrożach, należy pamiętać o zachowaniu ostrożności i nieutrudnianiu jazdy innym uczestnikom.

Otwarcie sezonu to nie zawody, ani nie trening, a wielki happening będący świętem roweru! Każdy uczestniczy na własną odpowiedzialność i ryzyko. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć tylko i wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych.

W trakcie trwania wydarzenia zastrzegamy sobie możliwość prowadzenia fotorelacji 📸 oraz udostępnianie materiałów foto i wideo 🎥 w mediach społecznościowych.

Ślady tras 🧭🗺 ustawek szosowych oraz MTB zostaną udostępnione w formacie .gpx do pobrania 📲 na własne urządzenia do nawigacji. Trasa nie będzie w żaden sposób oznaczona w terenie.

Po więcej szczegółów zaglądajcie na stronę wydarzenia! 🙂 Już teraz zapiszcie sobie ten dzień w kalendarzu! 😄 Nie może Was zabraknąć!

Szczegóły

Data:
02 kwietnia
Godzina:
09:45
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1867893426904435

Miejsce wydarzenia

Fabrykarowerow.com
Drogowców 12
Częstochowa, śląskie 42-218
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia