PIĄTEK - 31 MarcaSOBOTA - 1 KwietniaNIEDZIELA - 2 KwietniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

„Wiesz, że wiem” Niebezpieczna komedia z udziałem gwiazd

28 kwietnia - godz. 19:00

Pozornie niewinne spotkanie przyjaciół po latach zamienia się w gęstą intrygę w stylu „kto komu bardziej dopiecze!”. „Wiesz, że wiem” to zwariowana komedia o przyjaźni, kłamstwie i… słodkiej zemście.

Bilety od 90zł | „Wiesz, że wiem” Niebezpieczna komedia z udziałem gwiazd 

Po przeprowadzce z dużego miasta na wieś młode małżeństwo (Leszek Lichota i Ilona Wrońska) zaprasza na kolację zaprzyjaźnioną parę. Przypadek sprawia, że przed ich przybyciem na jaw wychodzą słowa, które rzucają nowe światło na ich znajomość.

Na niczego nieświadomych gości czeka wiele wyzwań i kłopotów, które postawią wszystko na ostrzu noża! Zanim intryga osiągnie punkt kulminacyjny, dowiemy się między innymi, gdzie najlepiej powiększyć biust, gdzie nie trzymać telefonu lub co pożytecznego można zrobić z przesolonymi potrawami.

Komedia „Wiesz, że wiem” to potężna dawka śmiechu, która przypomina, że szczerość jest najważniejsza, a na tych, którzy powiedzieli o dwa słowa za dużo, zawsze czeka nauczka. Obsada: Leszek Lichota Ilona Wrońska Michał Czernecki/Przemysław Sadowski Agnieszka Castellanos-Pawlak Reżyseria: Giovanny Castellanos Scenariusz: Carole Grep Kostiumy: Aneta Suskiewicz Scenografia: Witek Stefaniak Czas trwania: 110 minut z przerwą

Szczegóły

Data:
28 kwietnia
Godzina:
19:00
Witryna internetowa:
https://bit.ly/3YSr2ew

Miejsce wydarzenia

Filharmonia Częstochowska
Wilsona 16
Częstochowa, śląskie 42-202 Polska
+ Google Map
Telefon:
34 324 42 30
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia