PIĄTEK - 28 StyczniaSOBOTA - 29 StyczniaNIEDZIELA - 30 StyczniaWOŚP Program 2022
  • Dobrze się kłamie – spektakl komediowy Częstochowa 2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wiśnia i Gałach w Częstochowie

16 stycznia - godz. 19:00

Zarówno Łukasz Wiśniewski, jak i Jan Gałach, na co dzień występują w dużych, spektakularnych zespołach potrafiących niemalże każdą publiczność doprowadzić na skraj euforii. Czasem jednak, grając w tak licznych grupach, pojawia się tęsknota za małą, kameralną formą, w której każdy dźwięk jest doskonale słyszalny i mający głębokie znaczenie. To pierwszy powód powstania tego duetu. Drugi jest bardziej przyziemny i stricte towarzyski – Wiśnia i Janek po prostu lubią się spotkać, a czy istnieją ku temu lepsze okoliczności niż wspólna trasa? Przyjdźcie i przekonajcie się sami.
Łukasz Wiśniewski – wokalista, autor piosenek, gitarzysta oraz (a być może przede wszystkim) jeden z najlepszych polskich harmonijkarzy, wielokrotnie nagradzany za swój instrumentalny kunszt. Twórca zespołów Kraków Street Band oraz Hard Times.
Jan Gałach – muzyczny buntownik, uważany za najlepszego elektrycznego skrzypka w polskimbluesie. Lider blues-rockowego Jan Gałach Band, ceniony muzyk sesyjny, kompozytor, aranżer oraz multiinstrumentalista, doskonale radzący sobie, oprócz swego głównego instrumentu, z mandoliną, gitarą czy cajonem. Już od wielu lat, niemalże corocznie, nagradzany tytułem najlepszego instrumentalisty wg. magazynu „Twój blues”. 

Szczegóły

Data:
16 stycznia
Godzina:
19:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/626423188549009/

Miejsce wydarzenia

Muzyczna Meta
ul. Jasnogórska 13
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Telefon:
603 843 397
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/MuzycznaMeta/