PIĄTEK - 23 PaździernikaSOBOTA - 24 PaździernikaNIEDZIELA - 25 Października
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wojna Wieków 2020 (73km od Częstochowy)

14 sierpnia do 16 sierpnia

14-16 sierpnia
zapamiętajcie tę datę, bo wtedy właśnie przyjdzie nam stanąć pod bramami Bergsteinu.
Z wiadomych względów ta Wojna Wieków będzie się różnić od tego, do czego przywykliśmy w przeciągu lat ubiegłych.
1. Liczba uczestników musi zostać ograniczona do 150 osób (pierwszeństwo mają jak zawsze ci co na WW już wcześniej byli).
2. W tym roku rezygnujemy z klasycznej formy fabularyzowanej (gdzie 2 wrogie obozy walczą ze sobą nieprzerwanie) na rzecz bardziej piknikowej formy imprezy.
3. Walki jak zawsze będzie tyle, ile dadzą radę znieść ostatni stojący na polu wojowie. W tym sporo potyczek na grodzie, w polu, pojedynki, bohurty i co jeszcze dusza zapragnie. No i oczywiście będzie też turniej (może nawet w kilku kategoriach).
4. Oprócz walki proponujemy, by chętni zgłaszali swoje własne inicjatywy takie jak zawody łucznicze, kulinarne czy konkurs picia piwa. Chcesz coś zorganizować? Pisz na PW.
5. Ze względu na ograniczenia liczby osób oraz szczególne warunki organizacji konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie wszystkich uczestników. Impreza jak co roku będzie składkowa (10zł od osoby na pokrycie kosztów wywozu śmieci oraz wynajęcie toi toiów). W związku z tym prosimy o zgłaszanie drużyn w wiadomości prywatnej do strony WW. Osoby które nie uczestniczyły jeszcze w WW muszą załączyć zdjęcia w strojach historycznych.

Szczegóły

Start:
14 sierpnia
Koniec:
16 sierpnia
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/755825371624691/

Miejsce

Wojna wieków 2020
Marchocice, Częstochowa, Poland + Google Map