Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wolne lektury I Układ z książką

20 marca - godz. 12:00 do 25 marca - godz. 12:00

#zostańwdomu #czytajksiązki

Kwarantanna to nie ferie. To czas w którym powinniśmy zrezygnować z większości ulubionych rozrywek. Odpadają spotkania w restauracjach i wizyty w instytucjach kultury. W naszym teatrze także.

Nie możemy spotykać się ze znajomymi, nie ma jednak tego złego… Są bowiem przyjaciele o których nigdy nie powinniśmy zapominać – książki. Książka to najlepszy przyjaciel człowieka!

Teatr Układ Formalny, Centrum na Przedmieściu i projekt Wolne Lektury prowadzony przez Fundacja Nowoczesna Polska łączą siły w imię zagospodarowania Waszego czasu wolnego. Ułóżcie się wygodnie z telefonem w ręku lub komputerem na kolanach, my zadbamy o resztę. Codziennie będziemy się z Wami łączyć na żywo i zachęcać do zawiązywania układów z książkami. Liczymy, że będziecie aktywnie uczestniczyć w dyskusjach o wybranych wcześniej fragmentach szkolnych lektur i innych, godnych polecenia publikacji. Zamierzamy nieco namieszać wykorzystując nasze umiejętności aktorskie, spotkania rozpoczynać będziemy od czytania przez zespół aktorski wybranych fragmentów. A potem? Potem poszukamy wspólnie analogii, połączeń i odniesień do otaczającego nas świata. Formuła spotkań będzie ewoluować w zależności od Waszych potrzeb. Jesteśmy gotowi do działania!

Zapraszamy do Układu Formalnego ze Sceny Centrum na Przedmieściu.
Wolnych Lektur nie zabraknie.

#ZostanWdomu #CzytajKsiążki
#TeatrUkładFormalny #WolneLektury
#CentrumNaPrzedmieściu #CAL #NGO #DFOP

💫 Projekt CENTRUM NA PRZEDMIEŚCIU – PILOTAŻ to projekt realizowany przez Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych i współfinansowany ze środków Gminy Wrocław – www.wroclaw.pl

Wroclaw [Wroclove]
Wrocław rozmawia
Wrocławskie organizacje pozarządowe
Przedmieście Oławskie

Szczegóły

Start:
20 marca - godz. 12:00
Koniec:
25 marca - godz. 12:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/251311345874060/

Miejsce

Internet