PIĄTEK - 9 KwietniaSOBOTA - 10 KwietniaNIEDZIELA - 11 Kwietnia
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Workshops by Dos Mundos Gregory & Karolina – Częstochowa

30 stycznia - godz. 15:00 do 18:30

V Edycja warsztatów by Dos Mundos w Częstochowie – zapraszamy 30 stycznia 2021!
Rezerwujcie sobie ten termin już teraz, bo na tych warsztatach po prostu warto być 🙂
Kochani na nasze zaproszenie przyjedzie do Was warszawski duet instruktorski, znany w całej Polsce i nie tylko. Obydwoje swoim doświadczeniem i wiedzą o Bachacie zarażają napotkanych ludzi w kraju i poza jego granicami!
To dwójka tancerzy, którzy w swoim tańcu stawiają przede wszystkim na bliskość, naturalność relacji i prawdziwość przekazywanych emocji.
!!! Karolina i Grzegorz Winiarek !!!
Podzielą się z Wami dawką wiedzy, która podana będzie w treściwy i przyjemny sposób.
30 stycznia w SOBOTĘ zapraszamy na 3 godziny warsztatów na poziomie średniozaawansowanym.
POZIOM S-OPEN
* poziom dla tańczących Bachate kilka miesięcy – 3 godziny dla tych, którzy chcą rozwijać swoją wiedzę i poszerzać ją z najlepszymi polskimi Instruktorami! Będzie dużo techniki oraz trików okraszonych socjalowymi smaczkami, którymi zawojujecie taneczne imprezy.
Program warsztatów zaawansowanych:
– Bachata Leading&Following
– Bachata Connection
– Bachata Tricks
Nie czekaj tylko zapisz się już dziś!
——————————————————————————
PROGRAM WARSZTATÓW:
Grupa S-OPEN:
15:00 – 16:00 warsztaty poziom średniozaawansowany
16:00 – 16:05 przerwa
16:05 – 17:05 warsztaty poziom średniozaawansowany
17:05 – 17:10 przerwa
17:10 – 18:10 warsztaty poziom średniozaawansowany
————————————————————————–
Słów kilka o PROWADZĄCYCH:
KAROLINA WINIAREK
Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, aktorka Teatru Roma w Warszawie oraz Teatru Powszechnego w Radomiu. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 4 lat, kiedy to mama zapisała ją na zajęcia do Krakowskiej Szkoły Baletowej. Po pięciu latach ćwiczeń przy drążku przyszedł czas na taniec ludowy w ZpiT “Małe Słowianki”. Potem były zajęcia z musical dance i funky jazz w “Studiu Teatru Muzyki i Tańca”, liczne warsztaty taneczne i zajęcia z technik: hip hop, video clip dance, show dance i broadway jazz. Karolina występowała na scenie w kraju i zagranicą oraz w programach telewizyjnych. W latach 2005-2006 związana z grupą Show dance ballet. W 2006 roku rozpoczęła trzyletnią naukę polskiej techniki tańca współczesnego pod okiem Janusza Skubaczkowskiego.
Jako choreograf i instruktor tańca Karolina pracuje od 2005 roku. W latach 2005-2007 prowadziła własną grupę taneczną FLOW. Układała choreografie m.in. do akcji promującej Coke Live Music Festival w Krakowie.
Jej przygoda z salsą i bachatą zaczęła się w sposób niekonwencjonalny w 2005 roku. Ogrom wolnego czasu w wakacje sprawił, że dziewczyna tańcząca techniki tańca ulicznego zapisała się na salsę. Zrobiła to tak naprawdę z nudów, ponieważ muzyka latino nigdy ją nie interesowała. Tygodniowy warsztat z salsy kończył się imprezą salsową i to właśnie ta impreza sprawiła, że z upływem czasu uzależnienie od tego tańca stopniowo się pogłębia. Razem z salsą nierozerwalnie związana była bachata, która obecnie wypełnia najwięcej czasu w życiu Karoliny. Później były różnorodne warsztaty, kongresy, prowadzenie zajęć, choreografie i formacja taneczna.
Karolina nieustannie szkoli się u najlepszych z zagranicy uczestnicząc w kilku – kilkunastu festiwalach rocznie w kraju i zagranicą. Jest również organizatorem cyklu Warsaw Bachata Meet Up! – warsztatów z najlepszymi parami z Polski i zagranicy oraz BachataStars Poland.
W tańcu bardzo często łączy różne techniki taneczne. Ceni sobie wszechstronność i indywidualizm. Uważa, że dzięki pracy można osiągnąć wszystko, trzeba tylko chcieć.
GRZEGORZ WINIAREK
Zawsze myślał że ma dwie lewe nogi do tańca dlatego próbując to zmienić w 2000 roku zapisał się do Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej. Tam pod okiem cenionego w Polsce choreografa Roberta Sliżewskiego w grupie baletowej uczył się tańca ludowego oraz technik baletowych. Upór oraz determinacja pozwoliły mu już po krótkim czasie występować wraz z zespołem między innymi: w Sali Kongresowej, Teatrze Roma oraz na wielu festiwalach w całej Polsce.
W 2003 roku po raz pierwszy miał styczność z salsą na imprezach prowadzonych w “Galerii Off” przez jednego z warszawskich instruktorów Arka Domagałę. Od tamtego czasu stale poprawia swój warsztat. Tańczy zarówno bachatę, salsę w stylu New York on2 jak i Los Angeles on1, choć równie swobodnie czuję się w salsie kubańskiej jak i ruedzie de casino. W 2005 roku zwyciężył w III edycji organizowanego w warszawskim klubie Palacio konkursu salsy “Salsa w ciemno”. Był członkiem formacji ruedowej “The Clackers”. Jako pierwszy zainteresował się stylem sensual i zaczął go nauczać w Warszawie. Styl ten wynika z naturalnego ruchu ciała, dużej ilości body movementu i przepływu energii w ciele.
Grzegorz uczestniczy w wielu kongresach i warsztatach poznając tajniki tańca u najlepszych tancerzy na świecie. Corocznie bierze udział w kilku-kilkunastu festiwalach w kraju i zagranicą, nieustannie szkoląc swój warsztat, ponieważ “zawsze można coś poprawić”.
Spełnia się również jako DJ grając na imprezach cyklicznych i festiwalowych takich jak miedzy innymi Bachaturo, BachataStars Poland, El Sol Salsa Festival czy Warsaw Bachata Meet Up!
Jego taniec jest żywiołowy i pełen energii. Prowadzi warsztaty z pasją i humorem. Zajęcia z nim to prawdziwe wyzwanie dla kursantów ponieważ uwielbia szybkie tempo zajęć, wymagającą muzykę i unikalne kombinacje figur
Jako para:
– są Mistrzami BachataStars Austria,
– w 2015 roku zdobyli Mistrzostwo BachataStars Sweden,
– w 2016 V-ce Mistrzostwo Węgier,
– w 2017 V-ce Mistrzostwo Czech,
– jako jedyna para w Polsce cztery lata z rzędu zdobyli kwalifikacje do World BachataStars.
—————————————————————————–
ZAPISY:
Pytania – zapraszam do kontaktu:
Tel. 666 094 270 Izabela Ptasińska
Rezerwacja miejsca → proszę o przesłanie drogą mailową zgłoszenia ( izabela.ptasinska@wp.pl ) zawierającego:
– imię i nazwisko + nr telefonu
– potwierdzenie płatności przelewu za warsztaty
Nie trzeba zapisywać się w parach – zadbamy o wyrównane proporcje damsko-męskie!
Zajęcia na poziomie średniozaawansowanym prowadzone są w trybie socjalnym – stosowana jest rotacja partnerów. Co oznacza zmiany w parach, zgodnie z ruchem wskazówek zegara, tak by każda partnerka mogła zatańczyć ze wszystkimi partnerami. Dzięki temu uczycie się szybciej!
——————————————————-
LOKALIZACJA WARSZTATÓW:
Siłownia FORMA POŁUDNIE Fitness Klub
ul. BÓR 55A
Częstochowa
——————————————————-
CENNIK:
I PRÓG CENOWY ważny do 18.01.2021:
85 pln/ osoba
II PRÓG CENOWY ważny od 19.01.2021 do 30.01.2021
95 pln/ osoba
Płatność przelewem na konto:
Santander Bank 48 1090 2851 0000 0001 2960 7252
(z dopiskiem Warsztaty Bachata, imię i nazwisko, SO)
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
——————————————————-
ORGANIZATOR:
Workshops by Dos Mundos
Izabela Ptasińska
——————————————————-
REGULAMIN:
1. Podana cena dotyczy całości warsztatów.
2. Nie przyjmujemy zwrotów – istnieje możliwość przepisania. płatności na inną osobę tej samej płci z mailowym potwierdzeniem, nie później niż do 72h przed warsztatami.
3. Warsztaty odbędą się przy minimalnej ilości po 18 osób.
4. Jeśli nie uzbiera się minimalna grupa, organizator może odwołać warsztaty na 4 dni przed terminem, z mailowym powiadomieniem zapisanych osób i zwrotem płatności.
——————————————————-
Nie spędzaj SOBOTY w domu!
Razem rozruszajmy Częstochowę
<< Do zobaczenia Workshops by Dos Mundos >>

Szczegóły

Data:
30 stycznia
Czas:
15:00 do 18:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/222150412811817/

Miejsce

Miasto Częstochowa
Częstochowa
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map