PIĄTEK - 2 CzerwcaSOBOTA - 3 CzerwcaNIEDZIELA - 4 CzerwcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIASpaceFestival 2023 Częstochowa PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wspieraj Kulturę – Graffiti Jam

19 sierpnia - godz. 13:00 do 21:00

Przygotujcie się na Wspieraj Kulturę Graffiti Jam – jedno z najgorętszych w mieście wydarzeń, które rozgrzeje Wasze dusze! 19 sierpnia od godz. 13.00, w przejściu podziemnym pod Aleją Armii Krajowej w Częstochowie, wzdłuż ulicy Dekabrystów, będzie się działo!

Hasło, które króluje na tym jamie, to „Kartkowanie Rąk Nie Brudzi”.

Biorąc udział w wydarzeniu, będziecie mieć okazję zobaczyć 7 niesamowitych artystów, którzy rozkręcą swoje unikalne style i zinterpretują hasło jamu. Będzie to sztosowy pokaz, jak literatura może zjednoczyć nasze światy – zarówno miłośników sztuki ulicznej, jak i koneserów książek.

Wiecie, co jest celem tego wydarzenia? Chcę pokazać, że literatura jest nie tylko dla intelektualistów, osób w jakiś szczególny sposób wybranych, ale dla wszystkich! Poza tym planuję, aby przejście podziemne stało się przestrzenią, w której wszyscy będą mogli bezpłatnie obcować ze sztuką.

Spoko, nie ma żadnych ograniczeń czy zasad na tym jamie. Każdy z artystów ma swoje własne zacięcie i styl, więc spodziewajcie się ognia!

Na tym jamie nie będzie konkursów, ale szukam człowieka – możesz być nim Ty – który pomógłby sfinansować to wydarzenie! Pieniądze zbieram przez portal buycoffee.to/wspierajkulture Spójrz – przecież wiesz, że literatura to ten ważny składnik naszego życia, który uczy nas empatii, wyrozumiałości i współczucia.

Zatem, dawajcie wszyscy na Wspieraj Kulturę Graffiti Jam! Nie możecie tego przegapić! 

Szczegóły

Data:
19 sierpnia
Godzina:
13:00 do 21:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1305807876812893

Miejsce wydarzenia

Częstochowa 42-200
Częstochowa + Google Map