PIĄTEK - 31 MarcaSOBOTA - 1 KwietniaNIEDZIELA - 2 KwietniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wydział Sztuki UJD dla Jasia

17 marca - godz. 17:00

Serdecznie zapraszamy na aukcję charytatywną oraz wystawę fotograficzną studentów, organizowaną we współpracy z wykładowcami oraz przyjaciółmi kierunku Fotografia i kreacja przekazu wizualnego na Uniwersytecie im. Jana Długosza w Częstochowie.

Wydarzenie odbędzie się w Ośrodku Promocji Kultury Gaude Mater w Częstochowie, w piątek 17 marca, o godz. 17.00. Wystawionych zostanie 21 prac. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zbiórkę „Jaś pokona SMA”, dla Jasia Czarneckiego z Pajęczna (więcej informacji: https://www.siepomaga.pl/jas-pokona-sma)

Inicjatywa powstała z pomysłu dwóch studentów, którzy chcieli pomóc. Zaangażowało się wiele osób, znanych fotografów, wykładowców i studentów. Jedni pomagli finansowo, inni dali coś od siebie, ale wszyscy w jednej sprawie. Dziękujemy każdemu z osobna za to, że to wydarzenie może się odbyć.

W wystawie wezmą udział studenci UJD: Maciej Mąka, Kacper Staszczyk, Matylda Woźnicka, Marek Chudzik, Wioletta Rzepa, Monika Gwóźdź, Dorota Orzełek, Klaudiusz Frukacz, Izabela Kielech, Ola Wojtacha, Kinga Osys, Olaf Trzewiczek, Damian Atłasik.

Swoje prace na aukcję przekazali także wykładowcy: prof. Jerzy Piwowarski, mgr Justyna Warwas, mgr Jakub Dziewit, mgr Marcin Wieczorek, a także osoby zaproszone: Piotr Dłubak, Kamil Pawlik, Grzegorz Surmiński i Grzegorz Skowronek.

Licytację poprowadzi Maciej Hasik.

(osoby zainteresowane przekazaniem swoich prac na aukcję proszone są o kontakt mailowy: j.dziewit@ujd.edu.pl) 

Szczegóły

Data:
17 marca
Godzina:
17:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/754496696017240

Miejsce wydarzenia

Instytut Muzyki UJD
Zbierskiego 2/4, 42-200 Częstochowa + Google Map