PIĄTEK - 1 PaździernikaSOBOTA - 2 PaździernikaNIEDZIELA - 3 Października
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

WYJĄTKOWY KONCERT! KASI (ETER) I PAWŁA (CHŁOPCY Z PLACU BRONI)

20 sierpnia - godz. 19:00

SZAFA GRA zaprasza wszystkich na wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju koncert duetu stworzonego specjalnie na ten wieczór!!! 20.08. wystąpią dla Was:
Katarzyna Bukała – wokalistka związana z krakowską sceną artystyczną. Aktywnie działająca i biorąca udział w projektach muzycznych na terenie Krakowa. Współtworzy duet ETER, który jest autorskim pomysłem. Projekt ten z powodzeniem zdobywa coraz to liczniejsze rzesze fanów. Laureatka wielu konkursów, uczestniczka wielu wydarzeń kulturowych. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła na ziemi częstochowskiej skąd także pochodzi.
Paweł Król – gitarzysta, aktualnie członek zespołu Chłopcy z Placu Broni. Uprzednio związany był m.in. z częstochowskim zespołem ,,Paweł Łowicki Band” oraz z wieloma innymi artystami. Główne nurty, które reprezentuje to rock oraz blues, jednak swobodnie porusza się także w innych tematach muzycznych.
Gatunki, w których wspólnie poruszać się będą artyści to przede wszystkim akustyczny rock oraz szeroko pojęty pop, a także znane i lubiane przez wszystkich hity lat 80-tych. W repertuarze znajdować się będą m.in. utwory artystów takich jak: Queen, Bajm, The Beatles, Maanam czy też zespół LemOn.
Nie może Was zabraknąć!!!
Startujemy o godzinie 19:00 

Szczegóły

Data:
20 sierpnia
Czas:
19:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2890752537808758

Miejsce

Pub Szafa Gra
Al.NMP 37, 42-200 Częstochowa + Google Map