PIĄTEK - 17 WrześniaSOBOTA - 18 WrześniaNIEDZIELA - 19 Września
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

WYŁĄCZ – premiera singla + prezent! | Częstochowa

12 września - godz. 17:00

Kochani, zapraszam na premierę studyjnej wersji nowego singla – “Wyłącz”! Jest to też pierwsze płatne wydarzenie jakie organizuję na Facebooku. Pamiętacie że w lipcu zdarzył się wypadek, mój jedyny instrument został zniszczony, i to na 3 dni przed koncertem. Wtedy dzięki akcji na zrzutka.pl i waszemu wsparciu, udało się zebrać większą część ceny nowego instrumentu, i to w 1 dzień! Było mnóstwo zamieszania i nerwów, kilka osób miało nieprzespane noce, ale się udało i mam nowe skrzypce. Pomyślałam jednak, że w tym sezonie wszystkie moje oszczędności z koncertów zainwestuję w jeszcze jeden instrument i obu będę używała zamiennie aby nie było więcej takich sytuacji. Stąd właśnie pomysł na płatne wydarzenia za symboliczne 5 zeta i drobny prezent dla tych, co będą chcieli mnie wesprzeć.
Nowe skrzypce to instrument custom’owy, czyli robiony na zamówienie dla artysty, nawet bardziej unikalny niż Stradivariusy, których jest na świecie kilka sztuk. :))) Ten będzie jedyny w swoim rodzaju, z wtopionym moim logotypem w strunociąg, a całość będzie wykonana z ciemnego drewna i bursztynu. Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na ten instrument. Te skrzypce już się robią.
Jako prezent za wsparcie, mam dla was premierową piosenkę ALE w audiofilskiej jakości, której na próżno szukać w sieci! Usłyszycie każdy szczegół, szept, szmer, mlaśnięcie… no może poza mlaśnięciem 😛 ogólnie wszystko to co autor chciał żeby słuchacze usłyszeli.
Proszę też o udostępnienia dalej i zapraszanie znajomych. To ważne dla mnie aby info dotarło gdzie się tylko da!
Widzimy się na żywo już 12 września! Wówczas podam link do pobrania piosenki w wysokiej jakości. Transmisja NIE BĘDZIE dostępna w moich mediach społecznościowych, pojawi się tylko ten jeden jedyny raz dla osób, które będą w tym uczestniczyć.
W tym miejscu chciałabym podziękować Fundacji The Polish Modern Music Institute, że mogłam wydarzenie zrobić poprzez Fundację.
Dzięki i do zobaczenia!
Amelia. 

Szczegóły

Data:
12 września
Czas:
17:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1050247309142300

Miejsce

ONLINE