PIĄTEK - 10 GrudniaSOBOTA - 11 GrudniaNIEDZIELA - 12 GrudniaPROPOZYCJE SYLWESTROWE
  • Polska Noc Kabaretowa – Hala sportowa Częstochowa 07.10.2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wymiana książki + kiermasz

28 października - godz. 10:00 do 20:00

Comiesięczna wymiana książki (połączona z kiermaszem).
Przyjdź i wymień książkę, sztuka za sztukę. Jeśli nie masz egzemplarza na wymianę, a zainteresuje Cię więcej tytułów, możesz je zabrać wrzucając do puszki datek na rzecz Fundacji Oczami Brata.
Na czym polega wymiana? Należy przynieść książki przeczytane, nietrafione prezenty, pozycje, które zalegają nam na półkach. Oczywiście wszystkie w dobrym stanie, mają bowiem służyć innym osobom. Wymieniamy je na inne – sztuka za sztukę. Jeśli ktoś nie ma egzemplarzy na wymianę lub interesuje go więcej tytułów, może je zabrać, wrzucając datek do puszki (sugerowana kwota to 5-10 zł za egzemplarz). Kwota zostanie przekazana na rzecz Fundacji Oczami Brata, która stworzyła kawiarnię i realizuje liczne projekty na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną (więcej o tym można przeczytać na www.oczamibrata.pl).
Mamy bardzo dużo ciekawych tytułów, zarówno nowych, jak i nieco starszych.
Wymiana wraz z kiermaszem książek jest planowana w każdy ostatni czwartek miesiąca. Jest to okazja, by zachęcić do czytania oraz dać przy okazji drugie życie wszystkim pozycjom zapomnianym i od dawna zalegającym na regałach. 

Szczegóły

Data:
28 października
Godzina:
10:00 do 20:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2351429674993833/

Miejsce wydarzenia

Stary Rynek, Częstochowa
Stary Rynek, Częstochowa
Częstochowa,
+ Google Map