PIĄTEK - 19 KwietniaSOBOTA - 20 KwietniaNIEDZIELA - 21 KwietniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAJuwenalia Częstochowa 2024 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wyższa Szkoła Grilla | Podstawy Dobrego Grillowania

11 kwietnia - godz. 17:00 do 20:00

Podstawy Dobrego Grillowania to akademia, która w poprzednich latach cieszyła się niesamowitą popularnością. Menu w na tej akademii jest bardzo uniwersalne i świetnie się sprawdzi powtórzone w Waszym ogrodzie, w towarzystwie znajomych, gdzie każdy z nich niezależnie od upodobań znajdzie coś dla siebie.

Ta akademia skierowana jest zarówno dla zupełnych nowicjuszów grillowania, do osób wyspecjalizowanych w jednym temacie, a także do osób chcących zdobyć świetną bazę do tworzenia własnych przepisów.

Co roku w ramach „Podstaw” budujemy menu wokół dań, które wszyscy kochamy najbardziej, więc będzie burger, pizza, steki, wędzone mięso, ale odsłony tych dań w tym roku będą zupełnie inne! Burger będzie zupełnie nowy, z bułką która rozwala system, pizza nie będzie pizzą z Neapolu, która jest już „totalnie 2023…”, wędzić będziemy zupełnie nowe propozycje, a w temacie steków Kacper non stop wymyśla coś nowego, dlatego jeżeli już byliście na tej akademii – śmiało wpadajcie ponownie – to zupełnie co innego.

Do dyspozycji będziecie mieli różne grille Napoleona, będziecie mogli porównać poszczególne modele, a także sprawdzić jaka faktycznie jest różnica między węglem, a gazem.

Kurs prowadzony będzie przez grillmastera: Kacpra Salzmana, który zna branżę grillową od podszewki. Prowadzi pokazy, akademie i cateringi grillowe od 10 lat, ma swój program w telewizji o grillowaniu, kanał na youtubie, a co roku grilluje i próbuje tysiące steków.

Tą akademię organizujemy razem z Salonem Grilli

Data: 11 kwietnia 2024, godz. 17:00

Adres: 42-215 Częstochowa, ul. Brzeźnicka 42

Grilluj jak pro! Kup bilet – zaraz zabraknie! 

Szczegóły

Data:
11 kwietnia
Godzina:
17:00 do 20:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1730458560775854

Miejsce wydarzenia

Częstochowa 42-200
Częstochowa + Google Map