PIĄTEK - 27 StyczniaSOBOTA - 28 StyczniaNIEDZIELA - 29 StyczniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAWOŚP CZĘSTOCHOWA 2023 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zabiegane Mikołaje dla Ośrodków Wychowawczych w Częstochowie

8 grudnia, 2022 - godz. 18:00 do 19:30

Zgodnie z tradycją jak co roku 8 grudnia 2022 odwiedzamy wychowanków Ośrodków Wychowawczych, które corocznie dopingują uczestników Biegu Częstochowskiego.

O radości tych dzieciaków spowodowanej naszymi odwiedzinami można długo mówić. Na pytanie czy możemy i w tym roku wpaść z odwiedzinami niesamowity entuzjazm.
Na roześmiane, rozśpiewane i rozbiegane mikołaje oraz renifery tudzież inne przesympatyczne stwory czeka ponad 150 wychowanków dla których jesteśmy bardzo ważnymi i wyczekiwanymi gośćmi. Od kilku lat wnosimy w te domy odrobinę magii i szaleństwa, otrzymując w zamian mnóstwo niesamowitych przeżyć. Kto był ten tego doświadczył i wie, że trudno nadal to wyrazić słowami…

Zapraszamy więc na wyjątkowe spotkanie, które odbędzie się w czwartek, 8 grudnia 2022 o godzinie 18:00. Startujemy tak jak zawsze spod Kurii. Potem pobiegniemy trasą Biegu Częstochowskiego do Specjalnego Ośrodka Wychowawczego im. Św. St. Kostki mieszczącego się przy ul. Kubiny 2/4. Tam jesteśmy oczekiwani o godzinie 18:15, zaskoczymy najmłodsze dzieci przy kolacji, następnie do Specjalnego Ośrodka Wychowawczego Zgromadzenia Sióstr Św. Józefa przy ul. Kubiny 10/12 a potem do Specjalnego Ośrodka Wychowawczego im. Jana de la Salle przy ul. Wyszyńskiego 38.

Pamiętajmy o strojach Mikołajów, elfów, reniferów i co Wam tam fantazja podpowie. Niech nie zabraknie dzwoneczków, które zawsze nam towarzyszą.
Pamiętajmy również o tym by być widocznymi na drodze, nasze bezpieczeństwo jest bardzo ważne i musimy o nie szczególnie teraz zadbać! Odblaski, czołówki, lampki są równie ważnymi gadżetami biegacza.
Dla osób nie biegających, a chcących dołączyć informujemy, że istnieje możliwość podjechania samochodem pod pierwszy dom i tam dołączenia do nas.

UWAGA! Jeżeli ktoś ma koszulki biegowe otrzymywane w pakietach startowych, które zalegają na półkach i nie ma na nie pomysłu proszę przekażcie za naszym pośrednictwem tym dzieciakom. Dla dzieci koszulka od biegaczy to prezent wyjątkowy. Jeśli posiadacie inne gadżety, którymi chcecie się podzielić to czekamy z otwartymi ramionami by zapełnić Mikołajowe worki z prezentami. 

Szczegóły

Data:
8 grudnia, 2022
Godzina:
18:00 do 19:30
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/6107633202581534

Miejsce wydarzenia

Częstochowa 42-200
Częstochowa + Google Map