PIĄTEK - 30 PaździernikaSOBOTA - 31 PaździernikaNIEDZIELA - 1 Listopada
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ZAKOŃCZ WAKACJE Z RODZINĄ TREFLIKÓW!

26 sierpnia - godz. 09:00 do 21:00

Zakończenie wakacji w naszym centrum handlowym upłynie w towarzystwie bohaterów popularnego serialu animowanego dla dzieci pt. „Rodzina Treflików”. To tym wesołym postaciom będą poświęcone dwie wystawy dostępne od 26 sierpnia w pasażu galerii handlowej. Pierwsza z ekspozycji podpowie dzieciom i ich rodzicom, jak troszczyć się o środowisko naturalne, a także jak bohaterowie Rodziny Treflików dbają o planetę. Z kolei na drugiej wystawie będzie można obejrzeć prace plastyczne inspirowane przygodami Rodziny Treflików, które wykonały dzieci z przedszkoli położonych w sąsiedztwie galerii handlowej. Poznane zasady z pewnością będzie można zastosować w praktyce w trakcie nowego roku szkolnego.  

Z kolei na profilu centrum handlowego na Facebooku będą dostępne cztery filmy. Widzowie wraz z bohaterem serialu Treflikiem odwiedzą wyjątkowe miejsca i poznają ciekawe zawody. Będzie można również pobrać kolorowanki z przygodami Rodziny Trelików.

Przygotowaliśmy również konkurs online, w którym do wygrania będzie wyprawka szkolna, a także upominki ufundowane przez firmę Trefl. Informacje o konkursie i jego regulamin zostaną opublikowane na profilu naszej galerii handlowej na Facebooku, pod adresem https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanPoczesna/

Regulamin można pobrać również tutaj

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących przypominamy o zasadach bezpiecznych zakupów. Na terenie obiektu należy zasłaniać usta i nos maseczką lub szalikiem oraz utrzymywać bezpieczny dystans 1,5 metra od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej. Przy wejściu do hipermarketu znajdują się pojemniki z płynem dezynfekującym, a maseczki zasłaniające twarz i nos można nabyć w hipermarkecie i wybranych sklepach galerii handlowej.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły

Data:
26 sierpnia
Czas:
09:00 do 21:00
Strona internetowa:
https://www.auchanczestochowa.pl/pl/aktualności/news/zakoncz-wakacje-z-rodzina-treflikow/cmsitem_00017053

Miejsce

Centrum Handlowe Auchan Poczesna
ul. Krakowska 10, 42-262 Częstochowa
Częstochowa, śląskie 42-262 Polska
+ Google Map