Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Zdrowe odżywianie na co dzień- kwestia organizacji menu, zakupów

18 września - godz. 18:00 do 20:00

Zdrowe odżywianie, to ostatnio bardzo modny temat. Większość z nas wie, czego powinniśmy unikać, a co włączyć do swojego codziennego menu, jednak kiedy przychodzi do zakupów czy przygotowywania posiłków, pojawia się problem. W naszym sklepowym koszyku ląduje zawsze to samo, a w domu mamy stały repertuar posiłków i potraw. Albert Einstein powiedział “Szaleństwo to robić ciągle to samo i spodziewać się innych rezultatów”.
Podczas spotkania dowiecie się Państwo na co zwracać uwagę planując menu czy wybierając produkty. Postaram się zainspirować Państwa do zmian w organizacji codziennego żywienia i przygotowywania posiłków, aby bez większego nakładu pracy wprowadzić zdrowe i smaczne posiłki do swojego życia!
Joanna Naumowicz- Jestem dietetykiem klinicznym, psychodietetykiem oraz pedagogiem. Ukończyłam dietetykę kliniczną na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz psychodietetykę na Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie. Na co dzień pracuję z pacjentami cierpiącymi na choroby dietozależne, zaburzenia odżywiania oraz pragnącymi zmienić nawyki żywieniowe w celu redukcji masy ciała. Dla mnie zdrowe odżywiania to przede wszystkim troska o siebie, swoje zdrowie i samopoczucie.
Kiedy: 18.09.2019 (środa) godz. 18.00-20.00
Koszt: 50 zł od osoby
Miejsce: Pracownia Psychoterapii i Pracy z Ciałem, Częstochowa, ul. Waszyngtona 33/2.
Zapisy: 516-105-691.
Zapraszamy!!!

Szczegóły

Data:
18 września
Czas:
18:00 do 20:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2449373255306381/

Miejsce

Pracownia Psychoterapii i Pracy z Ciałem
Częstochowa, ul. Waszyngtona 33/2 + Google Map