PIĄTEK - 1 GrudniaSOBOTA - 2 GrudniaNIEDZIELA - 3 GrudniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Zespół Ponad Chmurami – Koncert promujący nowy album zespołu „Małe niebo”

23 marca, 2024 - godz. 19:00

Zespół Ponad Chmurami Koncert promujący nowy album zespołu „Małe niebo”

Zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie z krainą łagodności… Zespół Ponad Chmurami po dziesięciu latach na muzycznej scenie doskonale zdaje sobie sprawę w jakich utworach i tematyce odnajduje się najlepiej. 

BILETY

Sumą zebranych przez ten okres przeżyć, emocji, poetyckich (i nie tylko) spotkań i doświadczeń jest premiera albumu „Małe niebo”. To nietuzinkowe wydawnictwo pełne jest wrażliwości na otaczające piękno, porusza tematy ważne, mówi o tęsknocie, potrzebie bycia z drugim człowiekiem, podstawowych wartościach, a także skłania do refleksji. 

Jest opowieścią o tym, czym dla Ponad Chmurami jest właśnie „Małe niebo”…  Zapraszamy Państwa na koncert promujący najnowszą płytę zespołu Ponad Chmurami zatytułowaną „Małe niebo”. 

W trakcie koncertu pojawią się również piosenki znane z takich albumów jak „Ponad Chmurami” czy „Czas nic nie zmienił”. Usłyszą Państwo utwory do wierszy m.in. Marii Konopnickiej, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Wiesławy Kwinto-Koczan WUKI, Ewy Pilipczuk, Krzysztofa Cezarego Buszmana czy Krzysztofa Kasperczyka. Ponad Chmurami ma na swoim koncie wiele koncertów w wypełnionych salach domów kultury i klubów muzycznych na terenie całej Polski. Zespół koncertował także m.in. w Niemczech i Włoszech. Grupa brała udział także w wielu konkursach piosenki poetyckiej, gdzie zawsze znajdowała się w gronie laureatów. Ponad Chmurami zagrają w składzie: – Katarzyna Jacuk (śpiew, gitara akustyczna, ukulele, idiofony) – Nikodem T. Jacuk (gitara akustyczna) – Adam Garnecki (wiolonczela) – Dominik Łochnicki (realizacja dźwięku)

Miejsce wydarzenia

Teatr Nowy w Częstochowie
ul. Brzezińska 57
Częstochowa,
+ Google Map