PIĄTEK - 19 KwietniaSOBOTA - 20 KwietniaNIEDZIELA - 21 KwietniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAJuwenalia Częstochowa 2024 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Druga edycja „Puchar Gruz Rally Częstochowa”

27 kwietnia - godz. 08:00 do 17:00

Nowy cykl parasportowych imprez off-road dla tanich osobówek. Puchar Gruz Rally, edycja II.
Jeśli lubisz rywalizację, kręci Cię WRC i off-road – dawaj z nami swoim bolidem za drobne! UWAGA – to nie jest impreza typu wrak race – masz mieć przegląd i ubezpieczenie OC, a rywalizacja nie polega na demolce.
Do zdobycia pieczątki, dużo pieczątek, do wygrania oesy i drobne nagrody.
Zwycięzcy całego cyklu zdobywają też nagrody poważniejsze!
Offrołdy na terenach przylegających bezpośrednio do Częstochowy, 35ha nowego terenu, piachy, błoto, kamienie, zjazdy/podjazdy.
Dwie klasy – 2wd i 4wd
4WD z ograniczeniem średnicy koła do 28 cali, ale osobówki, nie terenówki. Nie dopuszczamy tanich terenówek typu Niva, Feroza, Samurai. Dopuszczamy za to tanie suvy, jak Forester, czy podobne.
Zaczynamy zabawę w sobotę skoro świt, czyli o 8.00, kończymy po 17.00, jeśli oczywiście sprzęty przeżyją. Druga edycja – organizacja na tym samym, mocno średnim poziomie, ale na pewno się spocicie!
UWAGA – jest możliwość rozbicia namiotu na terenie i zostania na imprezkę do niedzieli!!! Ogarniemy nawet prysznic 🙂
Zapraszamy wszystkich chętnych, organizacja będzie może i jeszcze słaba, ale teren zacny! Wpisowe przy załodze dwuosobowej: 200zł od osoby, kolejne (trzecia, czwarta) osoby w załodze po 50zł, w tym ciepły posiłek przy ognisku. 

Szczegóły

Data:
27 kwietnia
Godzina:
08:00 do 17:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/779887303672334

Miejsce wydarzenia

Częstochowa 42-200
Częstochowa + Google Map